INFORMACIÓN DE CONTACTO
C/ FAUSTINO BLASCO 6
46600 - Alzira
SÍGUENOS EN

Comissió

ALBUIXARRES - CAMÍ FONDO

CONTACTE

C/ Cid, n21
inestorres206@hotmail.com

REPRESENTANTS

PRESIDENT

Jose Rafael Colomer Vives

FALLERA MAJOR

Nardi Mata i Ferrer

PRESIDENT INFANTIL

Andreu Vidal Gallego

FALLERA MAJOR INFANTIL

Aitana Rubio i Pellicer

MONUMENTS

MONUMENT GRAN

Fent l´indi

Fede Alonso

MONUMENT INFANTIL

Xiquets al mon
Fede Alonso

DIRECTIVA

President:
Antonio Garci-Caballero Pérez
Fallera Major:
Nardi Mata Ferrer
Vice-President 1º:
Juan Carlos Oliver De la Merced
Vice-President 2º:
Jose Vicente Rúbio Plaza
Vice-President 3º:
Rafael Plá Cortell
Vice-President 4º:
Jaume Vidal Blasco
Secretaria:
Inés María Torres i vélez
Vice-Secretaria:
Mª Angeles Montagud i Cósta
Tresorer:
Juan Marco Argente
Comptadora:
Patricia Gimeno Gimenez
Delegats de loteríes:
Matilde Pérez i Gonzàlez
Mª Jose Galan Pla
Mª Jose Espada Ausina
Delegats de Festejos:
Roberto Ruiz i Roig
David Vidal Blasco
Daniel Fillol Ruiz
Lara Canet Perez
Ruben Pastot Piquer
Jose Dalmau Dolz
Jose Badenes
Delegats d’activitats Diverses:
Natalia Pardo i López
Inma García i Juan
Silvia Sàez i Ruiz
Delegada d’incidencies:
Sara Paredes Silvestre
Delegada J.L.F:
Inés María Torres Vélez
Delegat del Sector:
Roberto Ruiz i Roig
Delegades de llibret i Cultura:
Josep Miquel Albert Gómez
Marta Fernandez Galvez
Laura Donato Rubio
Delegat de Recompenses:
Jose Rafael Colomer i Vives
Delegat d’Esports:
Rubén Pastor i Piquer
Jose Dalmau Dolz
Delegats d’Accións Socials:
Mª José Galan i Plà
Elena Amat i Blasco
MªJosé Espada i Ausina
MªJosé Fayos i Berenguer
Delegats d’Infantils:
José Badenes i Valentín
Alicia Gallego Lairón
Lidia Pellicer i Garés
Delegats de Monuments:
Juan Vicente Alcañiz i Llorens
Vicente Martinez Llorens
Fco.Javier Palacios Bertomeu
Marc Montagud Espada
Daniel Fillol Canet
Delegats de Casal:
Modesto Montagud Pellicer
Jennifer Santapau i Lorente
Enrique Martínez Pardo
Oscar Pastor i Piquer
Juan Bohigues i Pardo
Juaquin Marti Jordan
Delegades de Secció Femenina:
Tara Grimaldos Chover
Mª Jose Fayos Berenguer
Patricia Gimeno Gimenez
Delegades de Protocól:
Ines Mª Torres Velez
Enrique Martinez Pardo
Delegada de Juventut:
Juan Bohigues pardo
Miriam Serrano Alcañiz
Cristina Alcañiz Montagud
Paula Itures Cano
Delegat de Pirotécnia:
Raul Gonzalez Sangil
Teresa Canet Plá
Jose Badenes valentin
Delegades de Cavalgata:
Andrea Román Alcázar
Anna Fillol Canet
Ester Pineda López
Jessica Rodriguez soler
Vocals:
Enric Martí i García
Josep Domenech i Fayos
Héctor Martínez i Pelufo
Cristian Lefter
Joan Fuster Pardo
Carles Peris i Paredes
Bernat Alcañiz i Martínez
Vicente Gimeno i Sala
Raúl Herraiz i Piquer
Paco Péris i Ferrero
Fernando Pardo i López
Bernardo Oliver i Sifre
Alejandro Sospedra i Fontana
Vicente García i Cortés
Jose Ángel Carreres i Péris
Carla herraiz i Piquer
Ana Giménez i Milló
Sandra Nuñez i Sierra
Isabel Pineda i López
Nuria Prats i García
Gemma Llinares i Furió
Montse García i Valiente
Alicia Badenes i Pérez
Mª Dolores Vives i Panadero
Paqui García i Pellicer
Eva María Piquer i Gramage
Esperanza Alcañiz i Llorens
MªAdela Jordà i Todolí
Mónica Gallart i Carbonell
Jessica Grimaldos i Chover
Nuria Jordàn i Climent
Noelia García i Pellicer
Aitana Jara i Jazquez
Serafina Giménez i Depit
Laura Picot i Pereira
Mª Del Carmen Del Caso i Martín
Asunción López i Grande
Paqui Alcàzar i Juan
Rosa Alcazar Juan
Sindy Canet i Pérez
María Gómez i Ferrer
Pilar Montalvà i Chulià
Toniquin Moya i Argente
Amparo García i Cortés
Mar Vidal i Gallego
Andrea Oliver i Vives
Silvia Prats i Garcia
Claudia Marín i Arraz
Ana Mª Vélez i Fernández
Lorena Castany i Tortosa
Sofia Bono i Balaguer
Pablo Fortes i Rodríguez
Daniel Redal i Casterá
Milagros Minnier i Minaya
Mireia Esteve i Collado
Leticia Angulo i Martínez
Jose Maria Carrasco i Rodriguez
Belén Motilla i Martínez
Josefina López i Pascual
Cristina Hervás i Mont
Empar Perona i Pellicer
Rosa Molina i Melero
Maria de los Ángeles Díaz i Corcoles
Salvador Ferrer i Montagud
Enrique Llinares i Rama
Vicente Martínez i Ferrer
Enric Chordá i Guia
Francisco Carmona i Pinto
Domingo Martínez i López
Alejandro Dura Alvarez
Christian Gomez Frances
Bernardo Balaguer Comes
Daniel Colomer Aparisi
Borja Chafer Torres
Antonio Ferragut Colomer
Andreu Vidal Alcañiz
Raul Gomez Cuervo
Francisco Alberola Collado
Viceente Iñigo Luis
Juan Carlos Pastor Cogollos
Javier Alcañiz Llorens
Fernando Iñigo Luis
Jesus Cebrian Fuertes
Jose Vicente Pastor Cogollos
Javier Calabuig Manuel
Francisco Roca Gomez
Carles Borrull Maseres
Sergio Vives Parra
Eduard Gimenez Lopez
Adria Alberola Escriba
Vicente Iñigo Bono
Vicente Alberca Vistos
Marina Peña Lopez
Paula Pla i Mata
Nerea Esquer Angulo
Miriam Cebrian Uche
Julia Pastor Molina
Sara Oroval Hereu
Paula Navarro Garcia
Amparo Canet Pla
Teresa Canet Pla
Pilar Grimaltos Gasco
Andrea Ayala Eggers
Leticia Angulo Martinez
Barbara Domenech Fayos
Pilar Uche Serrano
Lydia Marti Fayos
Gloria Sala Esteve
Vanesa Colomer Aparisi
Manuela Ferragud Colomer
Mª Jose Peris Ferrero
Melisa Navasquillo Pelufo
Gemma Alos Sospedra
Paula Alos Sospedra
Elvira Sospedra Chorda
Cindy Sanchez Ortiz

Albuixarres – Camí Fondo | Fallas Alzira