• Selecciona idioma:
  • Junta Local Fallera d'Alzira en Valencià
  • Junta Local Fallera de Alzira en Español

CANDIDATA A PATRIMONIO INMATERIAL DE LA HUMANIDAD POR LA UNESCO

Falla La Gallera-Hort dels Frares Alzira

Inmaculada Pellicer i Alfonso

Inmaculada Pellicer i Alfonso

Fallera Mayor

Teresa Suñer i Pellicer

Teresa Suñer i Pellicer

Fallera Mayor Infantil

Javier Miró i Palau

Javier Miró i Palau

Presidente

Álvaro Esparza i Alamanzón

Álvaro Esparza i Alamanzón

Presidente Infantil

Falla Grande

Yabba - Llava Tuuuuu !

Lema: Yabba - Llava Tuuuuu !

Artista: Rubén Gómez i Aranda

Sección:

Secció Tercera

Falla Infantil

Grup d'exploració: Missió la Murta

Lema: Grup d'exploració: Missió la Murta

Artista: Francisco de Borja Lorente i Castillo

Sección:

Secció Segona

Directiva e introducción historica

President: Javier Miró Palau

Fallera Major: Inmaculada Pellicer Alfonso

Vicepresident: Alfredo Súñer Benito

Vicepresident: José Vicente García Pons

Vicepresident: Salvador Gómez Pastor

Vicepresident: Bernardo Maiques Alonso

Vicepresidenta: Clara Magraner Casterá

Secretaria: Carla Prats Prats

Vicesecretaria: María José Úbeda Cabanilles

Tresorer: Francisco Martínez Gay

Comptador: Santiago Blasco Vila

Delegat J.L.F: Cristian Mancebo Belmonte

Delegat Xarxes Socials: David J. Hevilla Cucarella

Casaler: Rafael Camarasa Gregori

Casaler: Salvador Collado Mascarell

Delegat Festejos: Borja Elorza Oviedo

Delegat Festejos: Borja Mompó Alcarria

Delegat Festejos: Sergi Peris Clari

Delegat Infantils: Vicente Aramburu Pina

Delegades Loteria: Rosa García Antich

Delegada Loteria: Eva García Antich

Delegat Xaranga: Juan José Molina Tormo

Delegat Xaranga: Sergio Montalvá Orón

Delegat Pirotècnia: Alfredo Garés Núñez

Delegat Pirotècnia: Victor Grande Peris

Delegada Activitats Diverses: María Victoria Nájera Pellicer

Delegat Activitats Diverses: Juan José Cebolla Pardo

Delegat Llibret: Francisco Serra Plá

Delegada Llibret: Adela Gallardo Górriz

Delegat Recompenses:                  José Luís Llinares Clausi

Delegat Presentacions:                 Francisco Enguíx Balaguer

Delegat Sector: Felipe Tudela Carbonell

Delegat Imatge: Eduardo Gallardo Górriz

Delegat Imatge: Françoise Moya Llinares

Delegada Pasdoble: Marina Costa Llopis

Arxiver: Enrique Palau Súñer

Delegat Jurats: Oscar Núñez Martínez

                 

Vocals

Regina Alamanzón González

Ana Alarcón Segarra

Alejandra Albentosa Masiá

Andrea Albentosa Masiá

Héctor Andrés Julio

Pablo Andujar Trabazos

Carlos Añón Romeu

Ana María Aramburu Pina

Laura Arbona Hidalgo

Rosa Arbona Piera

Sonia Armengol Richart

Amparo Bañón Martínez

Sandra Bargues Oliver

Salvador Bartolomé Guimerá

Paula Bartolomé Picot

Pedro Belsa Tormo

José Benedito Álvarez

Inmaculada Bernabeu Llinares

Cristina Bernal Herrero

Romualdo Bertomeu Pérez

Paloma Blasco Prats

Fani Blasco Valls

Andrea Bolea España

Maribel Bono Mengual

Pau Boscá Fabra

Emilio Botella Aparisi

Ricardo Bretó Díaz

Cristina Cabañero Cantavella

Enrique Camarasa Daries

Darling Canet Beneyto

Susana Canet Saixo

Carla Cañes Camps

Andreu Carballo Armengol

Pablo Carballo Armengol

Manuel Carballo García              

Amparo Irene Carrió España

Sandra Casterá Rosario

Jose Luis Chornet López

María Climent Castillo

Amparo Climent Ortega

Carlos Collado Pellicer

Pablo Collado Pellicer

Patricia Collado Pellicer

Ernesto Colomer Rosell

Sergio Colomer Rosell

Luís Costa Llopis

María Reyes Crespo López

Edelmiro Cuenca Peiró

Laura Cuesta Sanjuan

Marta Cuesta Sanjuan

Mercedes Delgado Hernando

Esther Desantes Pascual

Javier Diana Carbonell

Jose Antonio Diaz Argente

Ana Donat Delgado

Marta Donat Delgado

Francisco Javier Donat Sarrió

Paula Enguíx Pérez

Carla Escandell Presencia

Carol Escudero

Guillem España Bruder

Sara Esparza Alamanzón

Enrique Esparza Botella

Eugenio Esparza Botella

Montserrat Esparza Botella

Borja Esparza Soler

Carla Esparza Soler

Adrián Faus Mármol

Pascual Faus Soler

Alfredo Fenollar Bixquert

Alfredo Fenollar Sala

Paula Fenollar Sala

Miriam Fernández Aparisi

Beatriz Fernández Hevilla

María Ferrán Aramburu

Amadeo Ferrán Cerdán

Carolina Ferrandis Bellvis

Salvador Ferrandis Bellvis

Ernesto Ferrandis Celda

Miguel Ángel Ferré Bañón

Sergio Ferré Bañón

Miguel Ferré Talens

Juan Ferrer Albelda

Desiré Ferrer Argente

Alejandro Ferrer Colomer

Roberto Ferrer Colomer

Enrique Ferrer Úbeda

José Andrés Ferrer Úbeda

Alejandra Frutos Pérez

Vicente Salvador Fuster Albentosa

Carmen Fuster García

Teresa Fuster García

María Fuster López

Pablo Fuster López

Javier Gallardo Magraner

Eduardo Gallardo Palau

Isabel García Corral

Juan García Corral

David García Fernández

Teresa García Gimeno

Antonio Garcia Langa

Isabel Garés Sala

María Garés Sala

Alexandra Gil Casterá

Eugenia Gil Casterá

Patricia Gil Casterá

Ginés Gil Martínez

Ana Gómez Iborra

Antonio Gómez Redal

Cristina Gordó López

Laura Grande Peris

Marina Guijarro García

Yolanda Herrero Pardo

Marta Herreros Motilla

Maribel Iborra Maseres

Reyes Iborra Piera

Javier Jordá Arbona

Marta Jordá Arbona

Miguel Ángel Jordá Arbona

Cristina Julio Martí

Ana Lairón Peris

María Lairón Peris

Aureliano Lairón Plá

Javier Llinares Pellicer

Pepe Llinares Pellicer

Juan Lliso Boquera

Jaime Lliso Esparza

Reyes Lliso Iborra

Patricia López Alarcón

Carla López Clar

Enric López Llorca

Borja López López

Lolín López López

Oscar López López

Raquel López Moreno

Esther López Rodríguez

Sergi Lorenzo Rosell

Eloy Lucas Bernabeu

Irina Lucas Bernabeu

Jose Vicente Magraner  Peris

Nuria Magraner Peris

Bernat Maiques García

Verónica Mancebo Belmomte

Miren Marco Curiel

Paloma Mármol Moreno

Gema Marrades

Emilio Martínez Arcón

Helena Martinez Artés

José Luís Martínez Climent

Patricia Martínez Gregori

Gara Martínez Masiá

Adrián Martínez Valle

Angela Mascarell Fons

Teresa Mascarell Rodá

Ana María Masiá Gisbert

Pablo Mazo Miró

Alicia Medina

Paula Mena Gallach

Antonio Miró Tudela

Carmela Molina Puchades

José Molina Puchades

Clara Montalvá Sanjuan

Arantxa Montañana García

Silvia Monteagudo Moliner

Héctor Moya Camarasa

Rubén Moya Camarasa

Rubén Murillo Blasco

Antonio Nájera Pellicer

Sonia Ortolá Belda

Marta Orts Llácer

Francisco Palacín Pérez

Pau Palacín Serra           

Carlos Palau Pérez

Sergio Palau Pérez

Sonia Palau Súñer

María Belén Pardo Botella

Pablo Pascual Safont

Carme Pastor Beltran

Teresa Pellicer Magraner

Esperanza Pellicer Pérez

Sonia Pérez Alarco

Adela Pérez Alós

Marta Pérez Arenas

Susana Pérez Cervera

Ana Pérez Salort

Luís Pérez Soler

Adrián Pérez Vila

Rosa Ana Peris Catoira

Alejandro Peris Martínez

Rosa Peris Sancho

María Ángeles Picot Martín

Adrián Porras Lorja

Eva Prats Pons

Carmina Puchades Carbonell

David Remigia Pellicer

Jose Ignacio Rios Aranda

Ricardo Roca Almela

Cristina Roca Gallardo

Rubén Rodriguez Manrique

Alejandro Ruano Selfa

Carolina Ruiz Perez

Isabel Sala Cebolla

Rosemy Sala Cebolla

Jesús Salvador Gómez

Claudia Sanchez Plá

Emili Sanchis Esparza

Emme Sanchis Tauroni

Rosa Sanjuan Ases

Sara Sanjuan Martínez

Lucía Sanjuan Pérez

Yolanda Sansaloni Familiar

Alejandro Sarrió Climent

Ignacio Sarrió Climent

Ignacio Sarrió Montes

Jean Christophe Schulz

Hugo Schulz Vidal

Lola Schulz Vidal

Rosa Selfa Castells

Salvador Selfa Peris

Enrique Juan Sempere Lamelas

Armando Serra Plá

Sonia Serra Plá

Susana Sifre Garés

Maria Dolores Soler Giménez

Sandra Soler Giménez

Maria Soler Martinez

Marta Súñer Benito

Alfredo Súñer Pellicer

Pascual Súñer Soler      

Consuelo Tauroni Masiá

Jorge Trescolí Valls

Laura Trescolí Valls

Felipe Tudela Pérez

Jorge Tudela Pérez

Sara Tudela Soriano

Roberta Ugolini

Sonia Ugolini

Juan Valero Pablo

Sara Valle Esteve

Carla Valls Pérez

Victor Valls Pérez

Pura Vayá Vayá

Mª Ángeles Vidal Esparza

Rubén Vila Navarro

Amparo Vila Romeu

Alberto Villanueva Ahicart

Alejandro Villanueva Ugolini

María Zaragozá Zayas

Contacto

  • Email fallalagallerahortdelsfrares@gmail.com