INFORMACIÓN DE CONTACTO
C/ FAUSTINO BLASCO 6
46600 - Alzira
SÍGUENOS EN

Comissió

EL PARC

REPRESENTANTS

PRESIDENT

Juanjo Dolz Sifre

FALLERA MAJOR

Ana Lluch i Oliver

PRESIDENT INFANTIL

FALLERA MAJOR INFANTIL

Leyre Cepeda i Ferri

MONUMENTS

MONUMENT GRAN

Victor Hugo Giner

MONUMENT INFANTIL

Music maestro

Manu Pons Ferer

DIRECTIVA

MATA BALAGUER J.MANUEL PRESIDENT
CEPEDA SANCHO SERGIO Vice-President
HURTADO DOLZ BERNARDO Vice-President
HERNANDEZ VALENZUELA ALFONSO Vice-President
MORENO GARCIA FRANCISCO Vice-President
BERNIA ALBELDA SALVA Vice-President
SANTAMARIA MOYA CLAUDIA Secretaria
ESPARZA CORTES JESSICA Vice-Secretaria
AZAÑA MARTINEZ VICTOR Tresorer
MORENO FERRER ARANTXA Tresorer
FERRI SELFA PILI Comptador
PEDRÓS MARTINEZ AMPARO Delegada de lotería
RODRIGUEZ NAVARRO SONIA Vice-Delegada de lotería
IBAÑEZ HIDALGO LYDIA Delegada recompenses
GALLEGO FERRERO VANESA Delegat de J.L.F.
PONS MONTAGUD DOLORES Delegada cultura festiva y comunicació
TERESI CABALLERO HELEN Delegada cultura festiva y comunicació
LLACER PERONA PATRICIA Delegada cultura festiva y comunicació
RUBIO PRATS ERIKA Delegada teatre
LLOP ZARAGOZA VICTORIA Delegada presentació
MARCILLA COLOMER EDUARD Delegat presentació
ORON CABO ESTEFANIA Delegada presentació
MORENO GARCIA ROSA Delegada protocol
MATA BALAGUER ESTHER Delegada protocol
FERNANDEZ BLESA JOSE LUIS Delegat festejos
GOMEZ AYALA FIDEL Delegat Festejos
ANDRES SERRANO PEDRO Delegat d’esports
ARIZA POZO JAVIER Delegat carpa
VERCHER ULL MIGUEL Delegat carpa
ANDRES PALOMAR FRANCISCO Delegat carpa
SEVILLA MARTINEZ ROBERTO Delegat carpa
COLOMER ROBER MONTALVÁ Delegat d’ infantils
FERRER PEREZ MJOSE Delegat d’ infantils
LLORENS MICO CAROLINA Delegat infantils
IBORRA ANDREU PUIG Delegat d’infantils
DOLZ GARES CRISTINA Delegada cavalcada
ROMERO SANTIAGO RAQUEL Delegada cavalcada
ESTELA ALMELA SONIA Delegada jurídica
FUSTER ALBENTOSA JUAN CARLOS Delegat pirotécnia
LLUCH OLIVER ANA Fallera Major

VOCALS

ALGARRA MARIN EMMA
ANDRÉS PALOMAR FRANCISCO
ANDRÉS PALOMAR CARMEN
ARENILLAS ANTON MªJOSE
BALLESTER MONTALVÁ GRACIA
BENAVENT MONTAGUD DANIEL
BERENGUER ANTON EVA
BERNIA ESTRUCH SALVADOR
BOLUFER FONT INMA
BRIA NOGUERA EVA
CABALLERO GIMENEZ CLARA
CARRASCOSA NAVARRO FRANCISCO
CEPEDA SANCHO RICAR
CEPEDA SANCHO JUAN
COLLADO LOZANO ANDREA
COLLADO VILLARUBIA ISABEL
DE SALES BURGUILLOS DANIEL
DOLZ SIFRE JUANJO
DURA COLLADO ANA MARIA
FABREGUES CALATAYUD NIEVES
FERNANDEZ GOMEZ ADRIAN
FERNANDEZ VILLEN ADELAIDA
GADEA FERNANDEZ MONICA
GALLEGO FERRERO EUGENIO
GALLEGO MONTALVA EDMUNDO
GARCIA VILLAR VERONICA
GARÉS BERNAL SANTI
GIMENO MARTA
GIMENEZ CORREAS EUGENIO
GIMENEZ LOPEZ ISABEL
GOMEZ LUCIA
LAIRON VICENTE
LLOPIS CLIMENT DAVID
LLORENS MICÓ CAROLINA
LLUCH OLIVER ANA
LOPEZ ALEIXANDRE RUBEN
LOPEZ CRESPO DAVID
LOPEZ CRESPO VICTOR
MARIMON HIDALGO MONICA
MARTINEZ FERRER ANA
MARTINEZ LOPEZ ISABEL
MONTALVA ALBERTO
MONTE ALVARO ALFONSO
MORATALLA ADELL REME
MOLINER VALENCIA LILIANA
NADAL VIÑES VICENTE
NAVARRO LOPEZ ANA
NAVARRO MARTIN AMADEO
OLIVER OLIVER CRISTINA
ORON CABO ESTEFANIA
PALAU ASENSIO GEMMA
PELLICER GUARNER CARLOS
PIERA FERNANDEZ PACO
PONS MONTAGUD DOLORES
PRATS TEMPRADO GEMMA
PRIETO ESTELA MIGUEL
REVERT CARRASCO TONI
ROBLES OUTEIRO LETICIA
ROCA ALMELA DAVID
RODRIGUEZ NAVARRO EMILIO
ROIG CARBONERES VICENTE
ROIG REVERT GEMMA
RUIZ MARTINEZ LAURA
SALA LLOPIS FEDERICO
SANCHEZ FERNANDEZ JESSYCA
SANCHEZ ROSARIO MªCARMEN
SANCHO ALVARO JAVIER
SANCHO ROSELL NATALIA
SANTANDER ISABEL
SARRIÓ BOLUDA PATRICIA
SIFRE ARANDA ANA
SUÑER BENIO IRENE
TRO CALVO CARLOS
VILLA RODRIGUEZ JUDIT
ULL BENAVENT FELIPE

HISTORIA

CONCURS DE TEATRE

GRUP DE TEATRE

GRUP DE TEATRE INFANTIL

El Parc | Fallas Alzira