INFORMACIÓN DE CONTACTO
C/ FAUSTINO BLASCO 6
46600 - Alzira
SÍGUENOS EN

Comissió

PLAÇA ALACANT

CONTACTE

C/ Plaça Alacant, sn
plaalacant@plaalacant.com

REPRESENTANTS

PRESIDENT

David Ballester i Ortiz

FALLERA MAJOR

PRESIDENT INFANTIL

Andreu Ballester i Rosell

FALLERA MAJOR INFANTIL

MONUMENTS

MONUMENT GRAN

Escola de pirates

Juane Cortell

MONUMENT INFANTIL

DIRECTIVA

JESSICA BALMASEDA MONZO FM
JUAN MANUEL DUQUE PARRA PRESIDENTE
JOSÉ VICENTE BELENGUER VITON SECRETARIO
CRISTINA NAVALON ALIAGA TESORERA
CAROLINA ARAGÓ TOMÁS VICE TESORERA
Mº CARMEN FORTES SERNA VICEPRESIDENTA 3
DAVID BALLESTER ORTIZ VICEPRESIDENTE 1
EDUARDO MATAMOROS OLIVER VICEPRESIDENTE 2
PEDRO DOMINGUEZ CHESA VICEPRESIDENTE 4
EDGAR DE LA MERCED TALENS BIBLIOTECARIO Y ARCHIVERO
LAURA FUERTES LOPEZ CONTADORA
EVA CALATAYUD ESPAÑA DELEGADA CASAL
GEMMA GARCIA SANJULIAN DELEGADA CASAL
Mª JOSE AHULLÓ MOYA DELEGADA FESTEJOS
SONIA FORTES SERNA DELEGADA LLIBRET
ANA MARÍA PRATS BLAY DELEGADA LLIBRET
JESSICA REIG GARCIA DELEGADA LLIBRET
ELENA SIERRA GARCIA DELEGADA LLIBRET
ENCARNA SIFRE CANDEL DELEGADA LOTERIA
LAURA CLARI TORRES DELEGADA PASODOBLES
ESPERANZA MARTINEZ SANCHEZ DELEGADA PASODOBLES
CELIA ROSELL RODRIGUEZ DELEGADA PASODOBLES
ESTEFANIA GARCIA SIFRE DELEGADA RALLY Y CABALGATA
MAR SANCHEZ RUBIO DELEGADA RALLY Y CABALGATA
VANESA CALATAYUD FERRER DELEGADA RECOMPENSAS
ADELA LOPEZ SANTAPAU DELEGADA SECCION FEMENINA
SUSANA MELERO SERRANO DELEGADA SECCION FEMENINA
Mª JOSE TALENS PEDROSA DELEGADA SECCION FEMENINA
Mª EUGENIA MARCO MARTINEZ DELEGADA SECRETARIA
Mª CARMEN RODRIGUEZ RAYA DELEGADA TEATRO
JUAN ANTONIO ADAN CANET DELEGADO ACTIVIDADES DIVERSAS
XAVIER FUERTES LOPEZ DELEGADO ACTIVIDADES DIVERSAS
OSCAR GARCIA CANET DELEGADO ACTIVIDADES DIVERSAS
SALVADOR GARCIA PARDO DELEGADO ASUNTOS VARIOS
FRANCISCO SANCHEZ GOMEZ DELEGADO ASUNTOS VARIOS
JOSE MASERES MORANT DELEGADO CASAL
ISMAEL FERNANDEZ GALDON DELEGADO DEPORTES
MARCOS BOLUDA BALAGUER DELEGADO FESTEJOS
MIGUEL ANGEL DUQUE CALATAYUD DELEGADO FESTEJOS
JUAN GARCIA GONZALEZ DELEGADO FESTEJOS
MARCOS LOPEZ LOPEZ DELEGADO FESTEJOS
JUAN PALOMINO ALARCON DELEGADO FESTEJOS
OSCAR DE LA MERCED BRIA DELEGADO JUNTA LOCAL
RAMON ORTIZ GALAN DELEGADO LLIBRET
JOSEP SIRVENT COPOVI DELEGADO MONUMENTO
JOSE LUIS GONZALEZ ESTARLICH DELEGADO PASODOBLES
JUAN JOSE MASERES HIDALGO DELEGADO PIROTECNIA
FCO. JAVIER SOLER RUANO DELEGADO PIROTECNIA
VICENT VICEDO FELIPE DELEGADO PIROTECNIA
ARIADNE ADAM GARES
JUAN ANTONIO ADAN LOPEZ
EVA ADAN LOPEZ
LAURA ADAN LOPEZ
AMPARO ALFONSO VILLAPLANA
JULIO ALGABA MARTINEZ
ANGEL APARISI JORDAN
VANESSA AROCAS SANCHIS
LIDIA ARRIBAS TEJADA
ENRIQUE BALAGUER GONZALEZ
TRINI BALAGUER VILA
ANDREA BELDA GARCIA
MIGUEL BELDA PERELLO
VICENTE BERNABE MUÑOZ
ANDREA BERNABE ROMERO
ESTER BERTO MARTINEZ
ALBA BESES CASTELLO
FRANCISCO BLAY PAU
ZAIRA BORDES ARNAL
REBECA BORRULL CASTERA
Mª CRIS CALLEJA RAMOS
RUBEN CAMACHO MELERO
DAVID CAMARENA CAMARENA
SALVADOR CANDEL TARRAGA
SERGIO CARRERES SANCHEZ
PABLO CASAS HERNANDEZ
LAURA CASAS RODRIGUEZ
VICENTE CASTELLANOS VALLECILLO
CARLA CATALA GARCIA
ANA CATALA GARCIA
VICENTE JAVIER CHAVELI MONTALVA
EVA CHAVELI PLA
JOSE ESTEBAN CONDERANA BERMUDEZ
MIGUEL CORREAL VERDU
NEREA CORREAS CAMACHO
SERGIO COSTA CLIMENT
ISABEL CRESPO PEREZ
YASMINA CRUAÑES CASAS
FRANCISCO JULIO CUCARELLA GARCIA
ANTONIO CUENDA VIDAL
ELEONORA CURTEANU RADANTU
SARA DE LA MERCED BRIA
SILVIA DIAZ ESPARZA
VICENTE DOMINGUEZ CHESA
JUDITH DOMINGUEZ DELGADO
PEDRO DOMINGUEZ DELGADO
MARIAN DUMITRUU
BEATRIZ ELEUTERIO FABREGUES
ANDREA ESCANDELL AHULLÓ
SALVA ESPAÑA  LUIS
CARMEN ESTELA VIVES
DAVID ESTRUCH CALDES
EDGAR FERNANDEZ GONZALEZ
ALEJANDRO FERRER MONTAGUD
KRISTINA FRESQUET FERNANDEZ
ANTONIO FRESQUET GOMEZ
LUISA FUSTER ZORNOZA
VERONICA GARCIA CANTON
Mª ANGELES GARCIA CANTON
PABLO GARCIA CARPENA
SERGIO GARCIA GALAN
DAVID GARCIA GOIG
SANDRA GARCIA GUTIERREZ
FABIAN GARCIA PONCE
MARIAN GARCIA REIG
ANDREU GARCIA SIFRE
Mª CARMEN GARES CAMACHO
TAMARA GASCO NOVIS
EVA GIMENO TORTOSA
ANGEL GOMEZ ADAN
FANNY GOMEZ PAU
JOSE ERNESTO GOMEZ RUBIO
JUAN GOMEZ SOLER
EMILIA GONZALEZ AROCA
IVAN GONZALEZ ESPAÑA
ALEX GONZALEZ ESPAÑA
Mº SALES GORRIS GARCIA
PAQUI GORRIS GARCIA
ENMA GRIMA GUTIERREZ
VALLE Mª GROMAZ PALOMINO
RAQUEL GUTIERREZ ESCRIHUELA
ESTHER HERNANDEZ ESTEVE
ISABEL HERNANDEZ ESTEVE
VICENTE HERNANDEZ LLOPIS
NURIA HERNANDIZ CARRIO
MARIA HERRERA GARCIA
JOSE IBAÑEZ ARIÑO
ALBA IBORRA RAMON
ALBA JIMENEZ CRESPO
PEPE JULIO MONERRI
IRIS LEONE SAIXO
DAVID LI LIN
SONIA LLOPIS SALVADOR
Mª JOSE LOPEZ ALOS
JOSE LUIS LOPEZ CHELET
Mª ROSA LOPEZ JORDAN
CARLA LOPEZ LOPEZ
ROBERTO LORENTE PALAO
NOEMI LORENTE ROCA
CRISTINA LUCAS HERNANDEZ
PILAR LUCAS VILLEGAS
RAQUEL MAGALLON BOHIGUES
ANDREA MAGRANER ALCUDIA
JOAN MARTI DOMINGUEZ
NELIA MARTÍ MORA
MIRIAM MARTÍ SOLÉ
EVA MARTINEZ CASANOVES
MARIA MARTINEZ CRUZ
RAFAEL MARTINEZ FONTANA
CAROLINA MARTINEZ ROCA
OSCAR MARTINEZ ROSELL
JOSE BERNARDO MARTINEZ RUIZ
INMACULADA MARTINEZ RUIZ
BELEN MARTINEZ SANCHEZ
NURIA MINGUEZ FERRER
BELEN MONGORT MARTINEZ
VICENTE MONGORT SANCHIS
INMACULADA MONTALVA SIFRE
CARMINA MONTOYA PARRA
PILAR MONZO SALA
ESTEFANIA MORA PEREZ
MIREIA MORAGUES BARTOLOME
DEMELSA MORENO GARCIA
HERMINIO MUÑOZ BOIRA
ALBA MUÑOZ GARCIA
ERNESTO OLIVER SANCHEZ
LAURA OLIVER SANCHEZ
FRANCISCO PALAU GREGORI
LUCAS PAREJO AMOROS
OSCAR PAZ FERNANDEZ
VICENTE PELLICER LLOPIS
FRANCISCO PELLICER MOLTO
JUAN PEREA GOMEZ
BARBARA PEREZ GARCIA
JOAQUIN PERIS BALLESTER
JOAQUIN PERIS GONZALEZ
ANDREA PICO TORMOS
AMPARO PIERA ALFONSO
SANTI PONS MUÑOZ
MARTA PUERTA CANAL
SILVIA RAUSELL ESTARLICH
SUSANA REIG GARCIA
JOSE REQUENA SANTAMARIA
LAURA RIPOLL MENDOZA
ASIER ROCA GARCIA
XAVIER ROS GARCIA
TANIA ROSELL CHORDA
Mª DOLORES ROSELL PASCUAL
RAFAEL ROSELL VIVES
CONCHIN RUIZ SANCHEZ
ADAM SADOUKI PONS
JAVIER SANCHEZ CALZADA
CLARA SANCHEZ ONRUBIA
ADRIAN SANCHEZ ONRUBIA
ASCENSION SANCHEZ SANCHEZ
IRENE SANJUAN CERVERA
YULAN SANTACATALINA AVILES
DAVINIA SERRANO ALONSO
MAITE SIERRA GARCIA
JOSE VICENTE TARRAGA BOTELLA
VICENTE TARRAGO ALCACER
YULEMA TEMPRADO FORTES
BRENDA TORREGROSA REIG
JOSE JAVIER TORRES MONTESA
GEMA TRENZANO CAMPS
JUDIT TRENZANO JIMENEZ
DARIA ULL MARTINEZ
MERITXELL VALLADOLID CANO
FRANCISCO VALLADOLID DE LA FUENTE
VANESA VALLES PELUFO
PABLO VARGAS TRENZANO
SILVIA VAZQUEZ DURAN
JUAN LUIS VERA MONCHO
BERNARDO VICENT CALVO
TRINI VILA FERRER
LETICIA VIÑALS  GARCIA
NOELIA VIÑES BELDA
JOSE ZANON JUAN

COMISSIÓ INFANTIL

GEMA TARRAGO TRENZANO FMI
MARIA TARRAGO TRENZANO FMI
MARC LOPEZ ARAGÓ PRESIDENTE INFANTIL
PAU LOPEZ ARAGÓ PRESIDENTE INFANTIL
VICENTE TARRAGO TRENZANO SECRETARIO INFANTIL
ANDREU BALLESTER ROSELL DELEGADO INFANTIL JLF
SANTIAGO TEMPRADO FORTES DELEGADO INFANTIL JLF
PAU ADAM GARES
RAUL AGUILARTE TROTONDA
OSCAR ALBELDA PASCUAL
MAR ALFONSO
CARLES ALGABA HERNANDIZ
MIGUEL ALGABA HERNANDIZ
JONATHAN JOSEP ANTEPARA
ANGEL APARISI SANJUAN
MARC ARRIBAS TEJADA
ARNAU BARRAQUET MONTOYA
MIQUEL BELDA CASTILLO
ROCIO BELENGUER PRATS
MARIO BENEDITO PIERA
CLAUDIA BOLUDA GARCIA
PAULA BOLUDA GARCIA
PAOLA BORRAS LUCAS
ALEJANDRA CALATAYUD VALLES
PAULA CALVO PUERTA
DANIEL CAMACHO MELERO
ORIOL CAMARENA LOPEZ
MIREIA CAMARENA LOPEZ
NEREA CARRERES LLOPIS
PAU CARRERES LLOPIS
CRISTHIAN CASTELLANOS VIDAL
VICTORIA CASTELLANOS VIDAL
GUILLEM CHAVELI AROCAS
CARLES CHAVELI AROCAS
MIQUEL CORREAL ROSELLO
PAU CORREAL ROSELLO
SERGIO COSTA REIG
GEMMA CUCARELLA ELEUTERIO
LUCIA CUCARELLA ELEUTERIO
AINOA CULEBRAS MONTALVA
ALEX CULEBRAS MONTALVA
BLANCA DE LA MERCED MAGRANER
LUCIA DIAZ MONTERO
MARTINA DIAZ MONTERO
ALEJANDRO DINDILIGAN
ADRIAN DURA VELA
MARIO DURA VELA
LUNA ESPAÑA BENITO
DANIELA ESPAÑA PINA
ARIADNA ESTRUCH LOPEZ
ADRIANA FERRANDIS MORAGUES
GERARD FERRANDIS MORAGUES
PAULA GARCIA CANET
ANDREA GARCIA GARCIA
AINHOA GARCIA PAU
NAILA GARCIA VIÑALS
MARCOS GARCIA VIÑALS
MARC GOMEZ ADAN
LUCAS GONZALEZ MARTINEZ
NURIA GONZALEZ MARTINEZ
NATALIA GONZALEZ MINGUEZ
JULEN GONZALEZ MINGUEZ
ISABEL GRANERO CURTEANU
CLAUDIA GRIMA ORTIZ
VALERIA GUTIERREZ PERIS
HUGO HERNANDEZ SANCHEZ
JOSE IBAÑEZ SIRVENT
AARON JORGE MAGALLON
ZOE JORGE MAGALLON
VALERIA LOPEZ LUCAS
AINA LORENTE MORA
SOFIA MARTINEZ MARTINEZ
NATALIA MASERES FORTES
MARCOS MASERES HERNANDEZ
ROCIO MASERES HERNANDEZ
ADRIAN MATAMOROS BALAGUER
NEREA MATEO LLUESA
ALVARO MINGUEZ RAMON
MARTA MONTANER MARTI
HUGO MONTANER MARTI
LLUIS NAVALON TALENS
LOLA NOGUERA CHAVELI
MANEL NUÑEZ FERNANDEZ
JAUME PALAU MARCO
LUCIA PAZ ADAN
LUCAS PAZ ADAN
IRENE PEREA GORRIS
ANDREA PLANA GOMEZ
CARLES PLANA GOMEZ
JOANA PONS MARTI
MANEL PONS MARTI
PAULA RAMIREZ LLINARES
ADRIAN RAMIREZ LLINARES
LUCIA REBOLLAR CUENCA
ANGELA REDONDO BERTO
ESTER REDONDO BERTO
IRIS RICHART FUSTER
JOAN ROBLES PIERA
JAVIER ROMAGUERA VIDAL
CANDELA ROMAGUERA VIDAL
ASIER ROS FRESQUET
TANIS ROS FRESQUET
JOSE SALES PIQUER
AINARA SANSALONI MOYA
NOAH SERRANO ULL
MIRIAM SIRVENT GIMENO
JORGE SIRVENT GIMENO
MARTA SIRVENT NAVALON
ADRIANA SOLER VAZQUEZ
MARIA SOLER VAZQUEZ
CLAUDIA TARRAGA CALATAYUD
MARC TARRAGA CALATAYUD
OSCAR TORREGROSA REIG
IKER TRENZANO JIMENEZ
AINHARA VACA CASAS
FRANCISCO VALLADOLID ESTELA
HUGO VARGAS TRENZANO
AIMAR VAYA SEMPERE
INES VERA MORENO
NEUS VICEDO GOMEZ
IVAN VICENT SERRANO
NOA VICENT SERRANO
ALBA VIDAL MARTIN
VALERIA ZANON PERIS

VIDEOS

CONCURS DE TEATRE 2017

GRUP DE TEATRE INFANTIL

Plaça Alacant | Fallas Alzira