INFORMACIÓN DE CONTACTO
C/ FAUSTINO BLASCO 6
46600 - Alzira
SÍGUENOS EN

EXECUTIVA

PRESIDENT NAT

DIEGO GÓMEZ GARCÍA

PRESIDENT

JAUME BOHIGUES AGUSTÍ

ASSESSORA ADJUNTA A PRESIDÈNCIA

Mª JOSÉ BOLUDA I CASTELLÓ

VICEPRESIDENT DE FESTES

JUAN ANTONIO GÓMEZ I SALES

VICEPRESIDENTA CULTURA, TEATRE I SOLIDARITAT

TAMARA PÉREZ I ALBELDA

VICEPRESIDENT ECONÒMIC

ANTONIO GOIG I RIERA

VICEPRESIDENT JURÍDIC I INCIDÈNCIES

ALFREDO GARÉS I NÚÑEZ

VICEPRESIDENT MONUMENTS

PASCUAL VILLÉN I BRONCHAL

VICEPRESIDENT DE PIROTÈCNIA

JOSÉ FERNANDO RODRÍGUEZ I IBORRA

VICEPRESIDENT ACTIVITATS DIVERSES

EMILIO ROCA I ROSELLÓ

VICEPRESIDENTA DE PROTOCOL

MARÍA JESÚS TORTOSA I PERIS

VICEPRESIDENT DE COMUNICACIÓ I XARXES SOCIALS

VICENT ENGUIX I FERRER

SECRETÀRIA GENERAL

REBECA CHORRO I RAMÍREZ

ASSESSORA DE PROTOCOL

CARMEN MARTÍ I LAPORTA

VICESECRETÀRIES

NEUS GARÉS I CABALLERO

REME ROCA I GONZÀLEZ

 INÉS MARÍA TORRES I VÉLEZ

DIRECTIVA

DELEGACIÓ DE FESTES

JOSÉ GAMERO I HEDROSA

ALEJANDRO ACOSTA I CARAVANTES

RAÜL MEDIE I LIBRO

DELEGACIÓ DE CULTURA, TEATRE I SOLIDARITAT

SUSI SOLER I  PELLICER

SÒNIA GARCÍA I HURTADO

DELEGACIÓ DE PROTOCOL

MARI CARMEN GIL I ENGUIX

MARTA ARROYO I TUDELA

LAURA HERNÁNDEZ I SANJUAN

CLARA POLO I MORELLÀ

CONSUELO MONTALVÁ I CUCARELLA

DELEGACIÓ PÀGINA WEB I TECNOLOGIES

MARIA DOLORES FURIÓ ORBA

BEATRIZ ROMERO I SAYOL

ALEJANDRO IRANZO I BALLESTER

DELEGACIÓ D'INFANTILS

LIDIA ENGUIX I PALOMARES

DELEGACIÓ PREMSA I MITJANS DE COMUNICACIÓ

MARÍA JOSÉ ALEDÓN I OLIVER

DELEGACIÓ PIROTÈCNIA I ASSEGURANCES

EVA Mª CALAFAT I MONERRI

FRANCISCO JAVIER SANCHÍS I DOMÉNECH

DELEGACIÓ D'ACTIVITATS DIVERSES

DAVID MERCADO I GARCÍA

MIRIAM VERA I VIDAL

DELEGACIÓ DE CENS I RECOMPENSES

EVA PASTOR I RODRÍGUEZ

NATALIA MENGUAL I CARRASCOSA

BEGOÑA GÓMEZ I GREGORI

DELEGACIÓ MONUMENTS

ENRIC LLORCA I  RODRÍGUEZ

MIGUEL COSTA I PELUFO

JOSÉ CARLOS GIMÉNEZ I GROMAZ

CARLOS GONZÁLEZ I MARTÍNEZ

MARIA DOLORS MARTÍNEZ I TORTOSA

MIRIAM ROCA I  ENRÍQUEZ

Mª JESÚS VILLÉN I  FURIÓ

VOCALS

FALLA SANT JOAN – JUAN MANUEL PEÑA I VALENTIN

FALLA EL MERCAT – LORETO PETIT I  PÉREZ

FALLA DOCTOR FERRAN – SALVADOR PARDO I  PAU

FALLA PLAÇA MAJOR – CONSUELO MONTALVÀ I   CUCARELLA

FALLA CAPUTXINS – VICENTE SANMARTÍN I VÁZQUEZ

FALLA PLAÇA DEL FORN – NEUS GARÉS  I CABALLERO

 CLARA EUGENIA ALEDÓN I JIMÉNEZ

FALLA CAMÍ NOU – JUAN JOSÉ TARRASÓ I  REY

FALLA COLMENAR, REIS CATÒLICS I MURTA – CÁNDIDO VALIENTE I  SOLER

FALLA HERNAN CORTES – SERGIO TORTOSA I GRANDE

FALLA L´ALQUERIETA – PAQUI VALLÉS I   LÓPEZ

FALLA COLÒNIA ANA SANCHIS – Mª SILVIA FERRER I  TUDELA

FALLA SANTS PATRONS – JORGE TAMARIT I PÉREZ

FALLA BARRIADA SAGRADA FAMÍLIA – FERNANDO MORA I SALMOS

FALLA AV. JOSEP PAU – REBECA CHORRO I  RAMIREZ

FALLA CAMILO DOLZ – FERNANDO PASCUAL I JERÉZ

FALLA SANT ANDREU – PAULA PÉREZ I SANJUAN

FALLA ALBUIXARRES-CAMIFONDO – INÉS Mª. TORRES I VELEZ

FALLA PLAÇA ALACANT – ÓSCAR DE LA MERCED I BRIA

FALLA PERE ESPLUGUES – HECTOR GÓMEZ I IBÁÑEZ

FALLA PINTOR T. ANDREU – IGNACIO GISBERT I  PÉREZ

FALLA LES BASES – BEATRIZ IBÁÑEZ I BARTOLOMÉ

FALLA PERE MORELL – ADRIÁN MARTÍNEZ  I MOLLA

FALLA L´ALQUENÈNCIA – JOSE ANTONIO TORMOS I FURIÓ

FALLA SANT JUDES – NOEMÍ CARPETÓN I GARCÍA

       ALBERTO TAMARIT I PEREZ

FALLA TULELL AVDA. – Mª JOSÉ ROMÁN I LOZANO

  – SUSI SOLER I ESCRIBANO

FALLA AVDA. LUIS SUÑER – INMA PALLARDÓ I  PIERA

FALLA PLAÇA LA MALVA – Mª AMPARO AROCAS I TIMOR

FALLA PARE CASTELLS – PAU GARCÍA I CAPELLA

               FALLA GALLERA-HORT DELS FRARES – ÓSCAR NÚÑEZ I MARTÍNEZ

– RICARDO ROCA I ALMELA

FALLA PLAÇA GERMANIES – MARTA ARROYO I TUDELA

FALLA SANT ROC – KIKE SOLER I GÓMEZ

FALLA LES CANTERERIES – FRANCISCO JULIO I DESCALS

FALLA EL PARC – CRISTIAN BLASCO I ORTEGA

FALLA AUSIÀS MARCH – MÓNICA RUBIO I  ESTEVE

FALLA NOU PENALET – YSAMAR TALENS I LÓPEZ

Executiva | Fallas Alzira